کاردرمانگران، گفتاردرمانگران و روانشناسان تیم ما دارای تجربه کار با کودکان، بزرگسالان و سالمندان می باشند و در کار با آنها بسیار پرشور بوده و برای کمک به آنها در جهت کسب استقلال و مهارت بیشتر دارای انگیزه زیادی می باشند. مراکز ما دارای سابقه ۱۵ ساله می باشد و از بخش های درمانی مجهزی و بروزی بهره می برد. جهت تماس با بهترین کاردرمانی آزادی و بهترین گفتاردرمانی آزادی (کلینیک توانبخشی پایا و کلینیک توانبخشی غرب تهران) با شماره های درج شده روی سایت تماس حاصل فرمایید.

آزادی خیابانی در غرب تهران است که از میدان آزادی در سوی غربی خیابان آغاز شده و در میدان انقلاب پایان می‌یابد. در دورهٔ پهلوی این خیابان آیزنهاور نام داشت که از نام یکی از رؤسای جمهور آمریکا گرفته شده بود. این خیابان در شمال خیابان‌هایی چون جیحون، کارون و آذربایجان جای دارد و از خیابان‌های مهم و مرکزی تهران و کانون راهپیمایی‌ها در این شهر به شمار می‌آید. لازم به ذکر است که کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی آزادی در نزدیکی این منطقه قرار دارد.

مرکز توانبخشی آزادی

کاردرمانی در آزادی

مرکز کاردرمانی آزادی به کودکان کمک می کند تا با حداکثر توانایی خود در فعالیت های روزمره زندگی شرکت کنند. برای شرکت در فعالیت ها کودک به توجه و تمرکز نیاز دارد تا بتوانند فعالیت مهارتهای حرکتی و ادراکی را یاد بگیرند و کامل کنند تا بتوانند خود را کنترل کرده و هماهنگ کنند. توانایی ذهنیشان برای داشتن آرامش و تمرکز باید به گونه ای باشد که بتوانند مهارتهای متناسب با سن را فرا بگیرند. کلینیک کاردرمانی آزادی به بهبود این موارد کمک می کند.

 

کاردرمانی در آزادی

مزایای کار درمانی آزادی برای کودکان:

مرکز کاردرمانی آزادی فواید زیادی برای کودکان دارد که از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • مدیریت حسی: درمان اختلال پردازش حسی
 • مشارکت بهتر در فعالیت های بازی
 • آموزش جستجو در محیط
 • رفع موانع یادگیری با بهبود توجه و تمرکز کودک
 • بهبود تعامل و ارتباطات اجتماعی
 • ایجاد استقلال و موفقیت در کارهای روزمره مانند مسواک زدن موها یا دندان ها
 • افزایش مهارت های ذهنی، درکی و شناختی
 • تقویت مهارت های درشت حرکتی مانند گرفتن و پرتاب کردن توپ، پریدن و لی لی رفتن
 • تقویت مهارت های ریز حرکتی مانند مداد گرفتن، نخ و مهره و قیچی کردن
 • تسهیل مراحل رشدی حرکتی مانند کنترل سر، غلت زدن، نشستن، چهاردست و‌پا رفتن، ایستادن و راه رفتن
 • برطرف کردن ضعف های عضلانی، کوتاهی های عضلانی و اختلالات حرکتی و تعادلی

 

گفتاردرمانی در آزادی

گفتار درمانی در آزادی

گفتاردرمانی در آزادی، درمانی است که می تواند به بهبود مهارت های ارتباطی کمک کند. بسیاری از افراد فکر می کنند گفتار درمانی آزادی فقط برای کودکان مبتلا به اختلالات گفتاری است که در تلفظ دچار مشکل می باشند. اما به کودکانی که در زبان گفتاری و نوشتاری دچار مشکل هستند نیز کمک می کند. این شامل کسانی است که اختلالات زبان و چالش های خواندن مانند نارساخوانی دارند. متخصصین مرکز گفتاردرمانی آزادی که این نوع درمان را انجام می دهند، دکتر آسیب شناس گفتار و زبان هستند. آنها با شناسایی اینکه کودک چه نوع مشکل گفتاری یا زبانی دارد آغاز می کنند. سپس آنها تعیین می کنند که چه چیزی باعث آن شده است و در مورد بهترین روش درمانی تصمیم می گیرند.

گفتاردرمانی در آزادی می تواند بصورت انفرادی یا در گروه های کوچک اتفاق بیفتد. ممکن است از چند ماه تا چند سال طول بکشد. هر چه درمان زودتر آغاز شود مفیدتر خواهد بود. مشکلات زبان معمولاً مادام العمر است، اما مهارت ها می توانند با پشتیبانی صحیح بهبود یابند. کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی آزادی نیز ممکن است به برخی از بزرگسالان کمک کند. اما اغلب بزرگسالان به دنبال درمان نیستند.

مرکز گفتاردرمانی آزادی

اهمیت گفتار درمانی آزادی در تیم ما

بسیار مهم است کودکی که ارتباط او محدود است، گفتار درمانی و زبان درمانی مداوم دریافت کند تا بتواند نیازهای اساسی، روزمره و خواسته های خود را در محیط زندگی بیاموزد. کودک بدون صدا توانایی انتخاب، تعامل اجتماعی، برقراری ارتباط با نیازها و خواسته های اساسی را ندارد و مهمتر از همه می تواند از بسیاری جهات از جهان دور شود و این امر اهمیت گفتار درمانی آزادی را آشکار می کند.

 

مرکز کاردرمانی آزادی

بخش های درمانی کلینیک توانبخشی آزادی

این مرکز از بهترین مراکز توانبخشی تهران بوده و مجهز به بخش های گسترده و بروزی به شرح ذیل می باشد. این موارد تفاوت ما را با دیگر مراکز مشخص می کند. جهت آشنایی با امکانات کلینیک کاردرمانی آزادی و کلینیک گفتاردرمانی آزادی با ما همراه باشید:

۱. کاردرمانی جسمی

۲. کاردرمانی ذهنی

۳. گفتار درمانی

۴. کاردرمانی درکی حرکتی

۵. دست ورزی در کودکان

۶. اتاق تاریک

۷. سنسوری روم

۸. بازی درمانی

۹. رفتار درمانی

۱۰. اتاق شنیداری

۱۱. کاردرمانی حسی

۱۲. آموزش و سنجش ورود به مدرسه

۱۳. تست هوش

۱۴. آب درمانی

۱۵. مکانوتراپی

۱۶. ماساژ درمانی

۱۷. تحلیل رفتار کاربردی

۱۸. درمان پاسخ محوری

۱۹. گروه درمانی

۲۰. رژیم حسی کودکان

بهترین مرکز توانبخشی آزادی

اختلالات تحت درمان در کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی آزادی

 

خدمات کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی آزادی در حیطه کودکان:

 

خدمات کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی آزادی در حیطه بزرگسالان:

بهترین کاردرمانی امام حسین

محله هایی که دسترسی راحتی به کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی آزادی دارند.

رحمانی، بزرگراه لشکری، معراج، دانش، بزرگراه جناح، شهرک شهید فکوری، شهید ریاحی، نجارزادگان، بلوار استاد معین، دامپزشکی، دکتر هوشیار، حیدر تاش، لعل آخر، محمدخانی، نوری نیارکی، امام خمینی، مالک اشتر، کمیل، سبحانی، کارون جنوبی، کارون شمالی، سید عابدین نوری، جیحون، قصرالدشت، خوش جنوبی، خوش شمالی، زنجان جنوبی، زنجان شمالی، آذربایجان، قزوین، امین الملک، رودکی جنوبی، رودکی شمالی، نواب صفوی، کمالی، جوانمرد، کارگر جنوبی، کارگر شمالی، فخر رازی، اسکندری، ارومیه، نصرت غربی، نصرت شرقی، بهبودی، شادمهر، حبیب الله، تیموری، بزرگراه سعیدی، دستغیب، بریانک، معراج، مهرآباد جنوبی، مهرآباد شمالی، شکوری غربی، شکوری شرقی، میدان جمهوری، خیابان جمهوری، سلسبیل جنوبی، سلسبیل شمالی، شمشیری، سه راه آذری، سرآسیاب.

بهترین گفتاردرمانی آزادی

آدرس کلینیک توانبخشی آزادی

شعبه غرب: سعادت آباد، بلوار پاکنژاد بالاتر از تقاطع  سرو غربی، خیابان سپیدار، خیابان شکوفه شمالی، کوچه نظری، پلاک ۴۷

شعبه شرقابتدای پاسداران، خیابان نگارستان دوم (کاشیها)، خیابان مسجد جامع غدیر خم، نبش نگارستان چهارم، پلاک ۱۱

شماره تماس مراکز توانبخشی آزادی

۰۹۳۵۶۱۱۷۷۴۲-۰۹۱۲۶۱۱۷۷۴۲

 

معرفی بهترین مراکز درمانی

کلینیک توانبخشی نازی آباد

کلینیک توانبخشی پونک

کلینیک توانبخشی جنت آباد

کلینیک توانبخشی انقلاب

کلینیک توانبخشی تهرانسر

مرکز توانبخشی اسلامشهر

مرکز توانبخشی صادقیه

مرکز توانبخشی مرزداران

مرکز گفتاردرمانی جمهوری

مرکز گفتاردرمانی نواب

۵ دیدگاه. همین الان خارج شوید

 • سلام من از خدمات این مرکز استفاده میکنم و خیلی راضی هستم. البته در منطقه آزادی مراکز توانبخشی زیادی هستش و از خدمات چند تا از این مرامز استفاده کردیم ولی متاسفانه خیلی تاثیر نداشت تا از طریق یکی از آشنایان با مرکز دکتر حسینی آشنا شدیم و در ایم مرکز شش ماهی هست که مشغول هستیم و تغییرات خیلی خوبی اتفاق افتاده و از زحمات درمانگرهای مرکز تشکر میکنم.

 • سلام مرکز خوب، تمییز و مجهزی هستش و بخشهای گسترده ای داره.

 • سلام من برای پسرم از دکتر حسینی سیانکی وقت ارزیابی میخواستم لطفا بنده را رهنمایی بفرمایید.

 • سلام من از خیابان نواب به این مرکز مراجعه میکنم و خداروشکر بعد از گذشت ۲سال و تلاش های بی وقفه مرکز و خودم پسرم امسال مدرسه عادی قبول شد خیلی خوشحالم و انشالا برای بقیه کودکان این اتفاق تکرار بشه.

 • سلام و درود بر شما
  خداحفظتون کنه
  مرکز خیلی خوبی دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

نوزده − 11 =

× پشتیبانی 24 ساعته