در مورد تمام روشهای درمانی مؤثر و اینکه چگونه می توانید به فرزندتان به بهترین وجه کمک کنید، یاد بگیرید. درمان اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD یا ADD) فقط درمورد مصرف دارو نیست. بسیاری از روشهای درمانی مؤثر دیگر وجود دارند که می تواند به بچه های مبتلا به بیش فعالی و نقص توجه در بهبود توانایی توجه، کنترل رفتار تکانشگری و مهار بیش فعالی کمک کند. مرکز تخصصی درمان نقص توجه و بیش فعالی با دو شعبه در تهران (مرکز توانبخشی پایا) و (مرکز توانبخشی غرب تهران)، بیش از ۱۵ سال سابقه در درمان توانبخشی بیش فعالی و نقص توجه و کادری مجرب و دلسوز به ارائه خدمات می پردازد.

 

بهترین مرکز درمان نقص توجه و بیش فعالی کودکان

گزینه های درمانی اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) چیست؟

کاردرمانی، گفتاردرمانی، ماساژ درمانی، رژیم حسی، وعده های غذایی مغذی، بازی و ورزش، یادگیری مهارت های جدید، نقش والدین و بهبود مهارت های اجتماعی همه بخشی از یک برنامه درمانی متعادل است که می تواند عملکرد فرزند شما را در مدرسه بهبود بخشد، روابط آنها را با دیگران تقویت کند و استرس و ناامیدی را برای آنها، شما و تمام خانواده کاهش دهد. جهت آگاهی بیشتر از خدمات درمانی موثر در درمان نقص توجه و بیش فعالی ما را دنبال کنید.

درمان نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) در خانه شروع می شود.

به عنوان والدین ، ​​شما تأثیر زیادی در معالجه فرزند خود دارید. شواهد نشان می دهد که خوردن یک رژیم غذایی سالم ، ورزش زیاد و انجام سایر انتخاب های هوشمندانه روزانه می تواند به کودک شما کمک کند علائم اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) را مدیریت کند. این بدان معناست که کودک شما می تواند امروز درمان خود را برای اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) در خانه شروع کند.

قدرت ورزش در درمان اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD)

ورزش یکی از ساده ترین و مؤثرترین راهها برای کاهش علائم اختلال نقص توجه و بیش فعالی  (ADHD) است. فعالیت بدنی بلافاصله سطح دوپامین ، نوراپی نفرین و سروتونین مغز را افزایش می دهد. همه این موارد بر تمرکز و توجه تأثیر می گذارد. به این ترتیب ، ورزش و داروهایی برای بیش فعالی مانند Ritalin و Adderall به طور مشابه کار می کنند. اما برخلاف داروهای بیش فعالی، ورزش نیازی به تجویز پزشک ندارد و عاری از عوارض جانبی است. فعالیت هایی که توجه جدی به حرکات بدن دارند ، از جمله رقص ، ژیمناستیک ، ورزش های رزمی و اسکیت بورد ، مخصوصاً برای کودکانی که دارای اختلال کم توجهی بیش فعالی هستند ، مناسب است. ورزش تیمی نیز انتخاب خوبی است. عنصر اجتماعی آنها را جالب می کند.

اهمیت خواب در درمان اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD)

خواب با کیفیت و منظم می تواند منجر به بهبود گسترده علائم اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) شود. با این حال بسیاری از کودکان مبتلا به اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) در شب هنگام خوابیدن مشکل دارند. بعضی اوقات ، این مشکلات خواب در بیش فعالی به دلیل داروهای محرک است و کاهش دوز یا متوقف کردن دارو به طور کامل باعث رفع مشکل خواهد شد.

با این حال ، درصد زیادی از کودکان مبتلا به اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) که محرک مصرف نمی کنند نیز دچار مشکل خواب هستند. اگر فرزند شما یکی از آنهاست ، نکات زیر می تواند کمک کند.

 • یک برنامه منظم را برای خواب تنظیم کنید. (و آن را اجرا کنید)
 • سر و صدای پس زمینه را کاهش دهید.
 • حداقل یک ساعت قبل از خواب تمام وسایل الکترونیکی (تلویزیون ، رایانه ، بازی های ویدئویی ، آیفون) را خاموش کنید.
 • فعالیت بدنی را در عصر محدود کنید.

تغذیه مناسب می تواند به کاهش علائم اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) کمک کند.

مطالعات نشان می دهد که چه چیزی و چه زمانی، شما می توانید با مدیریت اختلال بیش فعالی و نقص توجه تفاوت ایجاد کنید.

 • وعده های غذایی معمولی یا میان وعده های غذایی را بیش از سه ساعت از هم جدا کنید. این به ثابت نگه داشتن قند خون کودک کمک می کند ، تحریک پذیری را به حداقل می رساند و از توجه و تمرکز حمایت می کند.
 • سعی کنید در هر وعده غذایی یا میان وعده کمی پروتئین و کربوهیدرات کمپلکس مصرف کنید. این غذاها به کودک شما کمک می کنند ضمن کاهش بیش فعالی ، احساس هوشیاری بیشتری داشته باشد.
 • میزان روی ، آهن و منیزیم فرزندتان را بررسی کنید. بسیاری از کودکان مبتلا به اختلال بیش فعالی و نقص توجه در این مواد معدنی مهم دچار کمبود هستند. تقویت سطح آنها ممکن است به کنترل علائم اختلال نقص توجه و بیش فعالی کمک کند. افزایش آهن ممکن است بسیار مفید باشد. یک مطالعه نشان داد که یک مکمل آهن تقریباً به همان میزان مصرف داروهای محرک باعث بهبود علائم می شود.
 • اسیدهای چرب امگا ۳ بیشتری را به رژیم غذایی کودک خود اضافه کنید. مطالعات نشان می دهد که امگا ۳ باعث کاهش بیش فعالی ، تحریک پذیری ، تکانشگری و افزایش تمرکز در کودکان (و بزرگسالان) با بیش فعالی می شود. امگا ۳ در ماهی قزل آلا ، ماهی تن ، ساردین و برخی تخم مرغ های غنی شده و محصولات شیر ​​یافت می شود. با این حال ، آسانترین راه برای افزایش مصرف فرزند شما از طریق مکمل های روغن ماهی است.

درمان حرفه ای برای اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD)

اگرچه روش های بسیاری برای کمک به کودک مبتلا به بیش فعالی در خانه وجود دارد ، اما ممکن است بخواهید در طول راه به دنبال کمک حرفه ای باشید. دکتر متخصص بیش فعالی می توانند به شما در ایجاد یک برنامه درمانی مؤثر برای فرزندتان کمک کنند. از آنجایی که بیش فعالی به ترکیبی از درمانها و راهکارها پاسخ می دهد ، توصیه به مشاوره با چند دکتر متخصص تشخیص و درمان بیش فعالی است.

برای یافتن ارائه دهندگان درمان بیش فعالی، با شماره های مرکز تخصصی تشخیص و درمان نقص توجه وبیش فعالی تماس حاصل فرمایید. مرکز تخصصی تشخیص و درمان اختلال نقص توجه و بیش فعالی مجهز به بخش های ذیل می باشد.

 

مرکز تخصصی درمان بیش فعالی 

دکتر فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان یا دکتر روانپزشک کودک و نوجوان

در تشخیص اختلال نقص توجه و بیش فعالی نقش دارند و دارو ها را تجویز می کند. تشخیص و مداخله زودهنگام در نقص توجه و بیش فعالی بسیار مهم است زیرا هر چه تشخیص سریعتر اتفاق بی افتد، مداخله زودهنگام تاثیر بیشتری در بهبود علائم فرزند شما خواهد داشت. برای تشخیص بیش فعالی به چه پزشکی مراجعه کنیم؟ برای تشخیص بیش فعالی به کجا مراجعه کنیم؟ دکتر متخصص بیش فعالی چه کسی است؟ دکتر فوق تخصص بیش فعالی کودکان چه کسی است؟ معمولا تشخیص بیش فعالی و نقص توجه، توسط تیم تشخیص و درمان شامل متخصص مغز و اعصاب کودکان ، متخصص روانپزشکی کودکان، متخصص کاردرمانی و روانشناسی صورت می گیرد. تیم درمان به بررسی علائم اختلال بیش فعالی و نقص توجه می پردازد. بنابراین بهترین دکتر تشخیص بیش فعالی، داشتن یک تیم خوب جهت تشخیص و درمان می باشد. کلینیک نقص توجه و بیش فعالی تهران با دارا بودن تیم تشخیصی و درمانی خوب و قوی این امکان را برای شما فراهم می سازد تا از بهترین دکتر متخصص بیش فعالی کودکان در ایران جهت تشخیص و درمان فرزند دلبندتان بهره مند شوید.

کاردرمانگران:

 • کاردرمانی ذهنی
 • کاردرمانی درکی-حرکتی
 • اتاق تاریک
 • اتاق شنیداری
 • سنسوری روم
 • آموزش قبل و بعد از ورود به مدرسه
 • کاردرمانی حسی
 • بازی درمانی در بیش فعالی

روانشناسان:

 • اختلال نقص توجه و بیش فعالی را تشخیص داده و مشاوره را ارائه می کنند.
 • به افراد مبتلا به اختلال بیش فعالی و نقص توجه کمک کنید تا احساسات خود را کشف کنند.

درمانگران شناختی – رفتاری:

 • برنامه های اصلاح رفتاری را در مدرسه، محل کار و خانه تنظیم کنید.
 • اهداف مشخصی را برای رفتار و دستیابی به دست آورید.
 • به خانواده ها و معلمان کمک کنید تا پاداش ها و پیامدهای خود را حفظ کنند.

متخصصان آموزشی:

 • برای موفقیت در مدرسه تکنیکها را آموزش می دهند.
 • به کودکان کمک کنید تا در مدرسه حضور داشته باشند.
 • در مورد تجهیزات کمکی به خانواده ها توصیه کنید.

رفتار درمانی برای اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD)

رفتار درمانی که به عنوان اصلاح رفتار نیز شناخته می شود، نشان داده شده است که درمان بسیار موفق و خوبی برای کودکان مبتلا به بیش فعالی است. این به خصوص به عنوان یک درمان مشترک برای کودکانی که داروهای محرک مصرف می کنند، مفید است و حتی ممکن است به شما امکان دهد دوز دارو را کاهش دهید.

رفتار درمانی شامل تقویت رفتارهای مطلوب از طریق پاداش و تشویق و کاهش رفتارهای مسئله دار با تعیین محدودیت ها و پیامدهای آن می شود. به عنوان مثال ممکن است یک مداخله این باشد که معلم به کودکی که دارای اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) است، بخاطر انجام اقدامات کوچک برای بالا بردن دست قبل از صحبت در کلاس پاداش دهد، حتی اگر کودک هنوز هم اظهار نظر کند. مبنای تئوری این است که پاداش دادن به مبارزه برای تغییر، رفتار جدید را ترغیب می کند.

آموزش مهارتهای اجتماعی برای اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD)

از آنجا که کودکان مبتلا به اختلال نقص توجه اغلب در تعامل های ساده اجتماعی مشکل دارند و عزت نفس پایین پایینی دارند ، نوع دیگری از درمانی که می تواند به شما کمک کند آموزش مهارت های اجتماعی است. به طور معمول در گروه ، آموزش مهارتهای اجتماعی توسط یک درمانگر انجام می شود که رفتارهای مناسب را نشان می دهد و سپس به کودکان توصیه می کند که آنها را تکرار کنند. یک گروه مهارتهای اجتماعی به کودکان می آموزد که چگونه واکنشهای دیگران را “بخوانند” و چگونه رفتارهای قابل قبول تری داشته باشند. گروه مهارت های اجتماعی همچنین باید برای انتقال این مهارت های جدید به دنیای واقعی تلاش کند.

برای یافتن یک گروه مناسب برای تقویت مهارت های اجتماعی کودک خود می توانید از خدمات گروه درمانی مرکز تخصصی تشخیص و درمان اختلال نقص توجه و بیش فعالی بهره ببرید.

آب درمانی برای اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD)

آب درمانی به نظر می رسد به خصوص برای افراد مبتلا به ADHD مناسب است. آب درمانی از شش جهت به کودکان ADHD  کمک می کند. وقتی ورزش می کنید مغز شما انتقال دهنده های عصبی مانند دوپامین را آزاد می کند. اینها مواد شیمیایی هستند که برای عملکرد  مناسب سیستم عصبی لازم هستند اما در افرادی که مبتلا به  ADHD هستند، دوپامین کم است. بنابراین فعالیت هایی از قبیل ورزش، آب درمانی ، کاردرمانی (از طریق افزایش دوپامین مغز) می تواند نشانه های ADHD  را کاهش دهد و عملکرد را بهبود ببخشد. جلسات منظم و نیم ساعت فعالیت های هوازی قبل از مدرسه به کودکان جوان کمک می کند تا نشانه های اختلال بیش فعالی و نقص توجه را کاهش دهند. آب درمانی یکی از بهترین و موثر ترین درمانها برای افراد مبتلا به ADHD  است.

ماساژ درمانی برای اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD)

با توجه به اینکه کودکان با اختلال نقص توجه و بیش فعالی دارای علائم بیش فعالی ، تکانشگری ، بیقراری و نقص توجه هستند و در این کودکان اختلال یکپارچگی حسی نیز دیده می شود ، ماساژ درمانی در بیش فعالی یکی از تکنیک های مفیدی است که به کاهش بیقراری، افزایش تحمل کاری و افزایش زمان نشستن و بهبود توجه و تمرکز کمک می کند و همچنین در تعدیل مسائل مربوط به حس لامسه و عمقی بسیار موثر می باشد.

دارو درمانی برای اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD)

۵ نوع داروی مجاز برای درمان ADHD وجود دارد:

 • متیل فنیدات
 • دگزامفتامین
 • لیزدکسامفتامین
 • اتموکسین
 • گوانفاسین

محرک هایی مانند Ritalin و Adderall اغلب برای ADHD تجویز می شوند ، اما ممکن است این بهترین گزینه برای فرزند شما نباشد و مطمئناً دارو تنها درمان موجود نیست. داروها برای اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) ممکن است به کودک شما کمک کند تا بهتر تمرکز کند یا حداقل در کوتاه مدت بنشیند. اما تا به امروز ، شواهد کمی وجود دارد که نشان می دهد داروها پیشرفت در مدرسه ، روابط اجتماعی یا مسائل رفتاری را در طولانی مدت بهبود می بخشند. و حتی در کوتاه مدت ، دارو تمام مشکلات را برطرف نمی کند یا علائم اختلال نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) را به طور کامل از بین نمی برد.

علاوه بر این ، نگرانی هایی درباره تأثیر این داروهای قدرتمند بر مغز در حال رشد کودک وجود دارد. و عوارض جانبی مانند تحریک پذیری ، کاهش اشتها و بی خوابی نیز می تواند مشکل ساز باشد.

نتیجه نهایی: دارو یک ابزار است ، نه یک درمان.

هر فردی بصورت متفاوت به داروهای نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) پاسخ می دهد. برخی از کودکان پیشرفت چشمگیری را تجربه می کنند در حالی که برخی دیگر کمترین میزان پیشرفت را تجربه می کنند. عوارض جانبی نیز از کودکی به کودک دیگر متفاوت است و عوارض دارو بسیار بیشتر از فواید دارو است. از آنجا که همه پاسخ متفاوتی می دهند ، پیدا کردن دارو و دوز مناسب ، به زمان نیاز دارد.

تاثیر داروهای نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) در صورت ترکیب با سایر روش های درمانی بیشتر خواهد بود. اگر شما از سایر روشهای درمانی که مهارتهای جدید را آموزش می دهند بطور همزمان استفاده کنید تاثیر دارو ها بیشتر و ماندگارتر خواهد بود.

اگر تصمیم دارید کودک خود را تحت تأثیر دارو قرار دهید ، به این معنی نیست که شما باید برای همیشه از دارو برای درمان فرزندتان استفاده کنید. اگر چه حذف داروهایی که بصورت مکرر استفاده می شوند بصورت ناگهانی ایمن نیست ولی اگر شرایط درمان دارویی به درستی انجام نشود ، می توانید با اطمینان تصمیم بگیرید که درمان نقص توجه و بیش فعالی (ADHD) فرزندتان را با دارو متوقف کنید. اگر می خواهید کودک شما از مصرف دارو جلوگیری کند ، حتماً به پزشک اطلاع دهید تا برنامه های شما را بشناسد و با آنها همکاری کند تا داروها را به آرامی از بین ببرد.

بخش های درمانی مرکز بیش فعالی و نقص توجه

این مرکز از مجهزترین مراکز درمانی در زمینه درمان بیش فعالی و نقص توجه کودکان و بزرگسالان می باشد و بخش های گسترده و بروز این مرکز را بعنوان بهترین مراکز درمانی در سطح تهران معرفی می نماید. مراکز ما جهت درمان بیش فعالی مجهز به بخش های ذیل می باشند:

۱. کاردرمانی جسمی

۲. کاردرمانی ذهنی

۳. گفتاردرمانی

۴. کاردرمانی درکی حرکتی

۵. دست ورزی در کودکان بیش فعال

۶. اتاق تاریک

۷. سنسوری روم

۸. بازی درمانی

۹. رفتار درمانی در بیش فعالی

۱۰. اتاق شنیداری

کاردرمانی حسی

۱۱. کاردرمانی حسی

۱۲. آموزش پیش از مدرسه و قبولی ورود به مدرسه

۱۳. انواع تست های هوش، توجه، ادراک بینایی و شنیداری 

۱۴. آب درمانی

۱۵. مکانوتراپی

ماساژ درمانی کودکان بیش فعال

۱۶. ماساژ درمانی

۱۷. تحلیل رفتار کاربردی

۱۸. درمان پاسخ محوری

۱۹. گروه درمانی در بیش فعالی

۲۰. رژیم حسی در کودکان بیش فعال

 

مرکز درمان بیش فعالی کودکان

 

به استحضار می رساند مرکز تخصصی درمان بیش فعالی و نقص توجه با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه تشخیص و درمان بیش فعالی و نقص توجه، کادری مجرب، تجهیزات روز دنیا و دو شعبه در پاسداران و سعادت آباد بعنوان بهترین مرکز درمان و تشخیص بیش فعالی در تهران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

 

آدرس شعبه شرق تهران:

ابتدای پاسداران، خیابان نگارستان دوم (کاشیها)، خیابان مسجد جامع غدیر خم ، نبش نگارستان چهارم، پلاک ۱۱

با توجه به قرار گرفتن شعبه شرق مناسب برای اهالی محله های نیاوران، فرمانیه، اقدسیه، قیطریه، منظریه، کامرانیه، پاسداران، دولت، دیباجی، اختیاریه، دروس، قلهک، شریعتی، تهرانپارس، هنگام، نارمک، رسالت، سید خندان و… می باشد.

 

آدرس شعبه غرب تهران:

سعادت آباد، بلوار فرحزادی، بالاتر از میدان کتاب، آسمان پنجم غربی، پلاک ۲۴

با توجه به قرار گرفتن شعبه غرب در سعادت آباد و دسترسی به اتوبان یادگار امام، اتوبان نیایش و بلوار پاکنژاد مناسب برای اهالی محله های شهرک غرب، سعادت آباد، جنت آباد جنوبی، جنت آباد مرکزی، جنت آباد شمالی، اوین، ولنجک، ونک، امیرآباد، پونک، شهران، بلوار فردوس، صادقیه، مرزداران، ستارخان، شهرآرا  و … می باشد.

 

شماره تماس مرکز تخصصی نقص توجه و بیش فعالی:

۰۹۲۰۲۱۲۰۲۱۴-۰۹۳۵۶۱۱۷۷۴۲

 

مقاله های مرتبط

بیش فعالی یا نقص توجه

توجه و تمرکز و انواع توجه

کاردرمانی در نقص توجه

ماساژ درمانی برای بیش فعالی

کاردرمانی در بیش فعالی کودکان

گفتاردرمانی در بیش فعالی کودکان

توجه و تمرکز در کودکان و مشکلات مربوط به آن

نقش والدین در درمان بیش فعالی کودکان

زندگی اجتماعی کودکان بیش فعال

مرکز تخصصی رفتار درمانی کودکان

مرکز تخصصی درمان اختلال یادگیری

بازی درمانی در درمان بیش فعالی

اختلال نقص توجه و بیش فعالی یا اوتیسم؟

آلرژی دوران بارداری با اختلال اوتیسم و ADHD مرتبط است.

آیا بین آفت کش ها و اختلال ADHD ارتباطی وجود دارد؟

خطرات ناشی از عدم درمان اختلال نقص توجه و بیش فعالی

مشکلاتی که می تواند به معنای اختلال ADHD در بزرگسالان باشد. 

۱۳ دیدگاه. پیغام بگذارید

 • سلام پسر من خیلی بیقرار و بیش فعال بود از زمانیکه درمان را در این مرکز شروع کردیم خیلی بهتر شده ولی به همه خانواده ها توصیه میکنم که در درمان فرزندشون بخصصوص اگر هیپراکتیو هستش صبور باشند.

 • سلام من چند وقتی هست که پسرم در این مرکز تحت درمان هستش و خیلی با کمک های این مرکز بهتر شده و ما از آب درمانی هم استفاده می کردیم که متاسفانه بعلت کرونا تعطیل شد. در مجموع از بهترین مراکز درمانی در زمینه بیش فعالی هستش و امکانات و خدمات خیلی خوبی داره.

 • سلام من برای نقص توجه کودکم از کلاس اتاق تاریک، سنسوری روم و اتاق شنیداری استفاده کردیم که خیلی موثر بود.
  از زحمات متخصصین مرکز هم تشکر میکنم.

 • سلام مرکز خیلی خوب ، تمییز و مجهزی هستش و مهمتر از همه برخوردشون با بچه ها خیلی عالی و با حوصله هستش و از کادر خوب مرکز تخصصی بیش فعالی تشکر میکنم‌

 • سلام متاسفنه پسر من بیش فعالی و نقص توجه را همزمان با هم داشت البته با کمک خدمات و راهنمایی های مرکز درمان بیش فعالی خیلی بهتر شده و از زحماتشون تشکر میکنم‌

 • سلام این مرکز دکترهای خوبی در زمینه تشخیص و درمان بیش فعالی داره و بنده از تلاش های پرسنل این مرکز جهت درمان فرزندم تشکر میکنم.

 • سلام پسر من در مدرسه با مشکلات توجهی و عدم تحمل نشستن مواجه بود و خدمات کاردرمانی ذهنی، درکی حرکتی، ماساژ درمانی، کاردرمانی حسی و اتاق تاریک خیلی بهش کمک کرد.

 • سلام پسر بنده دچار مشکل نقص توجه به همراه بیش فعالی هستش و به من گفتن احتمالا بدلیل تاخیری که در دوران کودکی در حرکت و گفتارش داشته الان به سمت نقص توجه رفته، البته الان با درمان توانبخشی خیلی بهتر شده و توصیه من به همه پدر و مادر ها اینه که تاخیرها را جدی بگیرن فکر نکنن خودش راه میفته یا زبون باز میکنه.

 • سلام اگر تصمیم گرفتید با این مرکز کار بهتون پیشنهاد میکنم به توصیه های دکتر خوب توجه کنید و آنها را پشت گوش نندازید.
  امیدوارم که دیگه بچه ای با مشکل بدنیا نیاد.

 • سلام پسر من خیلی بیش فعال بود و بعضی از دکترها تشخیص اوتیسم خفیف را هم میدادن بعضی از دکتر ها هم میگفتند که نقص توجه شدید به همرا بیش فعالی داره و این خیلی مارو درمانده کرده بود تا اینکه با مرکز دکتر حسینی سیانکی آشنا شدیم و بعد از شش ماه الان خیلی شرایطش از درک، توجه بهتر شده و بیقراریش هم کمتره شده.
  خداروشکر ما راضی هستیم

 • سلام آیا می تونم برای تشخیص و درمان بیش فعالی در کودکان به مرکز شما مراجعه کنم و اینکه دکتر متخصص برای تشخیص بیش فعالی دارید؟ ممنون میشم منو راهنمایی کنید.
  با تشکر

 • سلام و درود فراوان
  بله ابتدا در جلسه ارزیابی مشکلات و تشخیص احتمالی بیش فعالی بررسی می شود و بعد از نظر پرتکل های درمانی شما را راهنمایی خواهیم کرد.

 • سلام واقعا مرکز خوبی هستش بخش های خیلی خوب و مجهزی داره که من تو خیلی از مراکز تا بحال ندیدم و از روند درمان خیلی راضی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

دو × 1 =

keyboard_arrow_up
× پشتیبانی 24 ساعته