اختلال اوتیسم یکی از معروف ترین اختلالات ایجاد شده در کودکان است که تشخیص و درمان درست آن از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر شما هم به دنبال بهترین دکتر متخصص اوتیسم کودکان در ایران و تهران هستید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما با ما در این مطلب همراه باشید. ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره بهترین دکتر تشخیص و درمان اوتیسم کودکان در ایران و تهران صحبت کنیم و اطلاعات جامع و کاملی را در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم.

بهترین دکتر اوتیسم در تهران

اختلال اوتیسم و درمان آن

پیش از آن که بخواهیم درباره بهترین دکتر متخصص اوتیسم کودکان در ایران و تهران صحبت کنیم اجازه دهید تا کمی بیشتر با این اختلال و اهمیت درمان آن آشنا شویم و اطلاعاتی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. اختلال اوتیسم یکی از رایج ترین اختلالات در کودکان است که معمولا مشکلاتی در زبان و صحبت کردن، ارتباط با سایر افراد و تفکر را به همراه دارد. امروزه این اختلال و بسیاری از اختلالات دیگر تحت یک عنوان مشترک یعنی اختلال طیف اوتیسم شناخته می شوند و ویژگی های مشترکی نیز با یکدیگر دارند. با این حال نباید فراموش کنید که اختلالات طیف اوتیسم تفاوت های زیادی نیز با یکدیگر دارند. همین عامل باعث می شود تا شناسایی این اختلالات کمی سخت تر شده و در نتیجه درمان آنها نیز اهمیت بیشتری پیدا کند. کودکانی که اختلال اوتیسم دارند معمولا در آینده با مشکلات مختلفی مواجه می شوند که از جمله آنها می توان به عدم ارتباط گیری با سایر افراد، بداخلاقی و بدرفتاری و همینطور مشکلاتی در آینده شغلی و تحصیلی اشاره کرد. به همین علت است که امروزه متخصصان توصیه می کنند در اسرع زمان اقدام به تشخیص و درمان این اختلال کنید تا بتوانید از بروز این مشکلات تا حد امکان جلوگیری کنید و زمان طلایی درمان بیماری اوتیسم را از دست ندهید.

 

رشد اجتماعی بهتر با کمک گرفتن از بهترین دکتر اوتیسم کودکان در ایران و تهران

در بخش قبلی بیان کردیم که یکی از مهمترین مشکلاتی که کودکان مبتلا به اوتیسم دارند این است که نمی توانند ارتباط موثری را با سایر همسالان خود برقرار کنند و همین عامل نیز باعث می شود تا دوستان زیادی نداشته باشند. یکی از مهمترین مزایای کمک گرفتن از بهترین دکتر متخصص اوتیسم کودکان در ایران و تهران این است که می تواند به کودک شما در رشد اجتماعی کمک کند. از جمله رایج ترین مشکلات کودکان مبتلا به اوتیسم این است که کمتر به دیگران توجه می کنند، معمولا صدا زدن نامشان نمی تواند توجه آنها را به شما جلب کند و همینطور نمی توانند فاصله مناسب را در زمان ارتباط گیری با سایر افراد حفظ کنند. بهترین دکتر تشخیص و درمان اوتیسم کودکان در ایران و تهران با استفاده از کاردرمانی و گفتاردرمانی و همینطور سایر روش های درمانی به این کودکان کمک می کند تا بتوانند ارتباطات اجتماعی خود را بهبود دهند و علاوه بر این مشاوره های لازم را نیز در اختیار والدین و مربیان این کودکان قرار می دهد.

 

شیوه های درمانی برای بهبود تفکر و تخیل کودکان اوتیسم

یکی دیگر از مشکلات رایجی که کودکان مبتلا به اختلال اوتیسم این است که در نوع تفکر و تخیل کردن مشکل دارند و محدودیت های زیادی برای آنها در این زمینه وجود دارد. در بسیاری از مواقع عدم انعطاف پذیری در تخیل و تفکر باعث می شود تا کودکان مبتلا به این اختلال با مشکلات زیادی از جمله دستپاچگی مواجه شوند که در طول زندگی می تواند باعث اذیت شدن آنها شود. بهترین دکتر متخصص اوتیسم کودکان در ایران و تهران به این کودکان کمک می کند تا با کمک کاردرمانی و گفتاردرمانی و سایر تکنیک های درمانی برای کودکان مبتلا به اوتیسم مهارت های خود را ارتقا دهند و بتوانند به محدودیت های ذهنی خود غلبه کنند. مزیت مهم دیگر استفاده از خدمات بهترین دکتر تشخیص و درمان اوتیسم کودکان در ایران و تهران این است که به آنها کمک می کند تا بتوانند رفتارهای وسواسی خود را نیز کنترل کرده و از انجام اقدامات تکراری خودداری کنند.

 

تشخیص درست اختلال اوتیسم توسط بهترین دکتر اوتیسم کودکان در ایران و تهران

بدون شک یکی از مهمترین مواردی که باید برای درمان اوتیسم به آن توجه داشته باشید تشخیص درست و به موقع آن می باشد. اختلال طیف اوتیسم شامل انواع مختلفی از اختلالات است که ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند و گاهی اوقات تشخیص دادن آنها از یکدیگر می تواند سختی ها و پیچیدگی های زیادی را به همراه داشته باشد. در چنین شرایطی است که کمک گرفتن از بهترین دکتر تشخیص اوتیسم کودکان در ایران و تهران می تواند به شما کمک کند تا نتیجه بسیار بهتری را دریافت کنید. تشخیص درست می تواند باعث شود تا یک روند درمانی مناسب برای کودک مبتلا به اختلال طیف اوتیسم شکل بگیرد و در نتیجه شما می توانید انتظار یک روند بهبودی رو به رشد را داشته باشید. این در حالی است که تشخیص نادرست نه تنها کمکی به کودک نمی کند بلکه ممکن است باعث آسیب رسیدن به کودک شود. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که به دنبال متخصص اوتیسم کودکان می باشید به شما پیشنهاد می کنیم حتما از خدمات فوق العاده مجموعه ما نیز در این زمینه بهره مند شوید.

 

تشخیص درست شدت اوتیسم توسط بهترین دکتر اوتیسم کودکان در ایران و تهران

یکی دیگر از فاکتورهای کلیدی و بسیار مهمی که باید توسط بهترین دکتر اوتیسم کودکان در ایران و تهران شناسایی شود میزان و شدت این اختلال است. با وجود این که این اختلال یکی از رایج ترین اختلالات روانشناختی است ولی نباید فراموش کنید که میزان و شدت آن در افراد مختلف متفاوت است. نکته دیگر این است که این تفاوت در میزان و شدت اختلال می تواند به میزان زیادی روی روش درمانی که متخصص برای کودک انتخاب می کند نیز تاثیرگذار باشد. به همین علت باید شدت درست این اختلال در کودکان به درستی شناخته شود. یکی از مهمترین مزایای استفاده از خدمات ما به عنوان فوق تخصص درمان اوتیسم کودکان در ایران و تهران این است که ما از جدیدترین معیارهای روز دنیا برای تشخیص میزان و شدت این اختلال استفاده می کنیم و به همین علت نیز شما می توانید نهایت اطمینان را به کیفیت خدمات ما داشته باشید. تجربه و تخصص بالای بهترین دکتر فوق تخصص اوتیسم کودکان در ایران و تهران به شما کمک می کند تا به خوبی با میزان و شدت اختلال کودک خود آشنا شوید و بهترین راهکارها را برای درمان کودک پیش بگیرید.

 

خدمات مشاوره به والدین

یکی دیگر از خدمات مجموعه ما این است که مشاوره های کاملی را راجع به اختلالات کودکان مبتلا به اوتیسم در اختیار شما قرار می دهیم و شما را بیشتر با این اختلال و نشانه های آن آشنا می کنیم. علاوه بر این راهکارهای خانگی برای برخورد با کودکان را نیز به شما ارائه خواهیم داد که می تواند به میزان زیادی سرعت درمان کودکان مبتلا به این اختلال را بهبود دهد. شما می توانید با مراجعه به بهترین دکتر متخصص اوتیسم کودکان در ایران و تهران اطلاعات جامع و کاملی را درباره نوع دقیق اختلال فرزند خود به دست بیاورید. راهکارهای درمانی که ما مورد استفاده قرار می دهیم جز جدیدترین راهکارهای درمانی در این زمینه به شمار می آیند و نیازی نیست که شما نگرانی خاصی درباره کیفیت این خدمات داشته باشید.

 

خدمات آنلاین بهترین دکتر اوتیسم کودکان در ایران و تهران

اگر شما هم به دنبال پزشک خوب برای اوتیسم هستید و به دنبال به دست آوردن اطلاعاتی در این خصوص هستید به شما پیشنهاد می کنیم حتما از خدمات آنلاین سایت ما نیز در این زمینه بهره مند شوید. با استفاده از این خدمات می توانید به راحتی هرچه تمام اطلاعات مورد نیاز خود را درباره این اختلال به دست بیاورید. ما در سایت خود تلاش کرده ایم تا اطلاعات جامع و کاملی را درباره اختلال طیف اوتیسم و همینطور راهکارهای مختلف درمانی آن در اختیار شما قرار دهیم. علاوه بر این شما با استفاده از خدمات آنلاین مجموعه ما می توانید با انواع راهکارهای درمانی مانند کاردرمانی و گفتاردرمانی نیز بیشتر آشنا شوید. آشنایی با این موارد می تواند به شما کمک کند تا به شکل بهتری با کودکان مبتلا به این اختلال رفتار کنید و نتیجه بهتری را برای درمان فرزند خود دریافت کنید.

 

هزینه استفاده از خدمات مجموعه ما

امروزه افراد زیادی هستند که علاقه مند به استفاده از خدمات یک دکتر خوب برای اوتیسم هستند ولی متاسفانه هزینه بسیار بالای درمانی باعث می شود تا از درمان این اختلال خودداری کنند. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید باید بدانید که می توانید از طریق سایت بهترین دکتر فوق تخصص اوتیسم کودکان در ایران و تهران با مناسب ترین هزینه ممکن از خدمت ما بهره مند شوید. این خدمات با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه ممکن به شما ارائه می شوند و به همین علت است که امروزه بسیاری از افراد برای درمان اختلال اوتیسم در کودکان و حتی بزرگسالان به مجموعه ما مراجعه کرده و از خدمات ما استفاده می کنند. 

صحبت پایانی

اختلال اوتیسم می تواند اختلالی بسیار مشکل ساز باشد ولی اگر در زمان مناسب و به شکل مناسبی تشخیص داده شده و درمان شود می تواند شرایط بهتری را برای کودک ایجاد کند. برای دریافت مشاوره از مرکز تخصصی درمان اوتیسم همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

مقاله های مرتبط

درمان اوتیسم

سندروم آسپرگر

آمار و ارقام اوتیسم

دلایل اوتیسم چیست؟

اوتیسم با عملکرد بالا

علائم تشخیص اوتیسم

اختلال خواب در اوتیسم

مرکز تخصصی تشخیص اوتیسم

انواع رفتارهای تکراری در اوتیسم

طب مکمل و جایگزین در اوتیسم

رژیم حسی برای اختلال اوتیسم

آیا واکسن ها باعث اوتیسم می شوند؟

صرع و اوتیسم: آیا پیوندی وجود دارد؟

اختلال اوتیسم در کودکان و دو زبانه بودن

کودکان مبتلا به اوتیسم و تعامل اجتماعی

آزمون ارزیابی، غربالگری و تست تشخیص اوتیسم

اوتیسم و رژیم غذایی بدون گلوتن و کازئین

اختلال نقص توجه و بیش فعالی یا اوتیسم

کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی اوتیسم کودکان

روش پکس برای درمان مشکلات ارتباطی کودکان اوتیسم

چه درمان هایی به اختلال اوتیسم کمک می کند؟

نکاتی برای والدین دارای فرزندان با اختلال طیف اوتیسم

کمک به کودکان مبتلا به اوتیسم برای مقابله با اضطراب

چگونه به کودکان مبتلا به اوتیسم آموزش دهیم؟

بهترین فعالیت های حسی برای کودکان مبتلا به اوتیسم 

تاثیر رژیم حسی برای کودکان با اختلال اوتیسم چیست؟

انواع اختلال پردازش حسی چیست؟

علائم اختلال اوتیسم در بزرگسالان

آیا می توان از اختلال اوتیسم جلوگیری کرد؟

آیا داروی سل می تواند به درمان اوتیسم کمک کند؟

مواردیکه شما باید در مورد اوتیسم در بزرگسالان بدانید؟

افراد مبتلا به اوتیسم ممکن است در انتخاب های اقتصادی خود منطقی تر عمل کنند.

برخی از باکتری های روده رفتارهای شبه اوتیستیک را در موش کاهش می دهد.

 آیا عدم وجود یک پروتئین می تواند علت بروز اختلال اوتیسم را توضیح دهد؟

مایع مغزی نخاعی بعنوان نشانگر بالقوه برای اوتیسم یافت شده است.

قرار گرفتن در معرض فلزات سنگین ممکن است خطر ابتلا به اوتیسم را افزایش دهد.

تب در باردارای با ریسک بالای ابتلا به اوتیسم مرتبط است.

آیا مصرف مولتی ویتامین ها در دوران بارداری می تواند کودکان را از ابتلا به اوتیسم محافظت کند؟

خطر ابتلا به اوتیسم با قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی ممنوع در دوران بارداری افزایش می یابد.

۵ دیدگاه. پیغام بگذارید

 • سلام دکتر بسیار ماهر و با تجربه ای هستند. پسر منو حدود سی دقیقه بررسی کردن و تشخیص اوتیسم را دادن.
  ما درمان را در همون مرکز شروع کردیم و با راهنمایی های دکتر حسینی عزیز پیشرفت خیلی خوبی داشتیم.

 • سلام خدا خیرشون بده خیلی برای ما وقت گذاشتن و ما را راهنمایی کردن. بسیار صبور و با اخلاق هستن و از وقتیکه درمان را در مرکز ایشون شروع کردیم خیلی فرزندم بهتر شده.

 • سلام ما شش ماه پیش در این مرکز تشخیص گرفتیم و زیر نظر دکتر حسینی درمان را شروع کردیم و الان خیلی آرومتر شده، تماس چشمیش بهتر شده و دستور پذیریش عالی شده و خداروشکر خیلی راضی هستیم.

 • سلام
  من از خراسان شمالی به دکتر حسینی مراجعه کردم با تشخیص ایشون یکسری مداخلات را بمدت یکماه گرفتیم و در این دوره تغییر خیلی محسوسی کرد که خود دکتر هم گفتن فکر نمیکردم تو این بازه زمانی کوتاه اینقدر تغییر کنه
  کاش تو شهر ماهم دکترهای خوبی مثل ایشون حضور داشتن.

 • سلام
  پسرم علائم اوتیسم را داشت و ما خیلی نگران بودیم و به دکتر حسینی مراجعه کردیم و ایشون واقعا زمان گذاشتن و فرزندم را کاملا بررسی کردن تا تشخیص بدن و اینطور نبود که مثل بعضی از دکترها با یک نگاه و بدون ارزیابی بگن اوتیسمه.
  خدا حفظشون کنه در زمینه درمان هم خیلی به ما کمک کردن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

1 × یک =

keyboard_arrow_up
× پشتیبانی 24 ساعته