در مرکز توانبخشی سراج، بیش از ۵۰ درمانگر متخصص با خانواده های بیمار همکاری می کنند تا برنامه های درمانی بهینه و سفارشی برای مراجعین ایجاد کنند. برای دو دهه، در سراسر تهران بزرگ، متخصصان ما رشد و استقلال کودکان را از بدو تولد تا سال‌های نوجوانی تسهیل کرده‌اند. خانواده مراجعین اظهار می کنند که خدمات ما را به دوستان و آشنایان خود توصیه می کنند. از ابتدای درمان والدین و مراقبان بخش مهمی از برنامه درمانی مراجعین هستند. مشارکت والدین با مشاهده ارزیابی کودک توسط یک درمانگر متخصص کودکان شروع می شود. همه اعضای تیم مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی سراج مداخلات درمانی مناسب، برنامه‌های ورزشی در منزل، آموزش خانواده و بیمار و کمک به هر گونه نیاز به تجهیزات را ارائه می‌دهند. تیم کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی سراج متشکل از:

کاردرمانی در سراج

کاردرمانی سراج

مرکز کاردرمانی سراج به شما کمک می کند تا بهترین تجربه زندگی را در خانه، محل کار و هر جای دیگری داشته باشید. کار درمانی در مورد توانایی انجام کارهایی است که می خواهید و باید انجام دهید. این می تواند به معنای کمک به شما برای غلبه بر چالش های یادگیری در مدرسه، رفتن به محل کار، ورزش کردن یا به سادگی شستن ظرف ها باشد. همه چیز بر رفاه و توانایی شما برای شرکت در فعالیت ها متمرکز است. کار درمانی همچنین یک حرفه مبتنی بر علم، بهداشت و مراقبت اجتماعی است که توسط شورای حرفه ای بهداشت و مراقبت تنظیم می شود.

مرکز کاردرمانی سراج

متخصص کاردرمانی چه می کند؟

درمانگر مرکز سراج به افراد در هر سنی کمک می‌کند تا بر چالش‌ها در انجام وظایف یا فعالیت‌های روزمره غلبه کنند. متخصصین کلینیک کاردرمانی سراج فراتر از تشخیص ها عمل کرده و محدودیت ها را به امیدها و آرزوها تبدیل می کنند. آنها به روابط بین فعالیت‌هایی که هر روز انجام می‌دهید در کنار چالش‌هایی که با آن روبرو هستید و محیط شما نگاه می‌کنند. سپس درمانگران سراج برنامه ای از اهداف و تنظیمات را با هدف دستیابی به مجموعه خاصی از فعالیت ها ایجاد می کنند. این طرح برای شما به عنوان یک فرد عملی، واقع بینانه و شخصی است تا به شما کمک کند به پیشرفت هایی که برای ارتقای زندگی روزمره خود نیاز دارید برسید. این حمایت می‌تواند به افراد حس هدفمند جدیدی بدهد. همچنین می‌تواند فرصت‌های جدیدی را باز کند و دیدگاه مردم را نسبت به آینده تغییر دهد.

بهترین کاردرمانی سراج

متخصصین کاردرمانی سراج با چه کسانی کار می کنند؟

کاردرمانگران با نوزادان، کودکان و بزرگسالان در هر سنی و با طیف وسیعی از مشکلات کار می کنند. معمولاً به افرادی که دارای شرایط سلامت روانی، ناتوانی های ذهنی و جسمی یا یادگیری هستند کمک می کنند.

گفتاردرمانی در سراج

گفتاردرمانی سراج

گفتاردرمانی در سراج یک سرویس مداخله ای است که بر بهبود گفتار و توانایی های کودک برای درک و بیان زبان، از جمله زبان غیرکلامی تمرکز دارد. متخصصین مرکز گفتار درمانی سراج، درمانگرانی هستند که این خدمات را ارائه می دهند. خدمات گفتار درمانی سراج شامل دو جزء است:

۱. هماهنگ کردن دهان برای تولید صداها برای تشکیل کلمات و جملات (برای پرداختن به بیان، روانی و تنظیم حجم صدا)

۲. درک و بیان زبان (برای پرداختن به استفاده از زبان از طریق اشکال نوشتاری، تصویری، بدنه و نشانه و استفاده از زبان از طریق سیستم‌های ارتباطی جایگزین مانند رسانه‌های اجتماعی، رایانه‌ها و آی‌پدها).

رویکرد مورد استفاده در مرگز گفتار درمانی سراج بسته به اختلال متفاوت است. ممکن است شامل تمرینات بدنی برای تقویت عضلات مورد استفاده در گفتار (کار دهانی-حرکتی)، تمرینات گفتاری برای بهبود وضوح، یا تمرین تولید صدا برای بهبود فن بیان باشد.

مرکز گفتاردرمانی سراج

نحوه اجرای گفتار درمانی در مرکز سراج

آسیب شناسان زبان و گفتار متوجه می شوند که کودک چه نوع مشکل زبانی دارد. آنها مشخص می کنند که چه چیزی باعث آن می شود و بهترین درمان را انتخاب می کنند. متخصصین کلینیک گفتاردرمانی سراج ممکن است با کار کردن در جلسات انفرادی و همچنین در گروه های کوچک به کودکان کمک کنند تا مهارت های خود را بهبود بخشند. گفتاردرمانی سراج از استراتژی هایی استفاده می کنند که برای چالش های خاص هر کودک طراحی شده است. درمان کودک ممکن است ماه ها یا حتی چند سال طول بکشد. بر اساس نیازهای کودک است، البته باید بدانیم که مداخله زودتر پیش آگهی بهتری دارد.

بهترین گفتاردرمانی سراج

استراتژی های گفتاردرمانی سراج شامل موارد زیر است:

-فعالیت‌های مداخله زبانی: این فعالیت‌ها به روش‌های مختلف از جمله الگوسازی و ارائه بازخورد به کودکان، مهارت‌ها را ایجاد می‌کنند. ممکن است درمانگر از تصاویر و کتاب‌ها یا درمان مبتنی بر بازی استفاده کند. ممکن است کودک در بیان افکار خود در قالب کلمات، دنبال کردن یا دادن دستورالعمل‌ها یا روایت داستان مشکل داشته باشد.

-درمان تلفظ: متخصص گفتار درمانی سراج صداهایی را که کودک با آنها مشکل دارد مدل‌سازی می‌کند. که ممکن است شامل نشان دادن نحوه حرکت دادن زبان برای ایجاد صداهای خاص و آموزش واضح تر صحبت کردن باشد.

-تغذیه و بلع درمانی: گفتار درمانی سراج از تمرین هایی برای تقویت ماهیچه‌های دهان کودک استفاده می کند. که ممکن است شامل ماساژ صورت و تمرینات مختلف زبان، لب و فک باشد. او همچنین ممکن است از بافت های مختلف غذایی برای تشویق آگاهی در حین غذا خوردن و بلعیدن استفاده کند.

کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی سراج

استراتژی کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی سراج

استراتژی ما تلاش هایمان را برای دستیابی به افراد متخصص و باتجربه و ایجاد تأثیرات گسترده درمانی هدایت می کند. که از طریق همکاری با بهترین متخصصان کاردرمانی، گفتاردرمانی و روانشناسی در تهران توسعه یافته است. تمرکز برنامه های مرکز کاردرمانی و گفتاردرمانی سراج بر ارائه برنامه‌های کوتاه‌مدت و بلندمدتی است که بیشترین تأثیر را بر زندگی مراجعین خواهد گذاشت.

 

معرفی بهترین مراکز درمانی تهران

مرکز کاردرمانی جلفا

مرکز کاردرمانی هنگام

کلینیک گفتاردرمانی امامت

کلینیک گفتاردرمانی بلوار دریا

کلینیک گفتاردرمانی لویزان

گفتاردرمانی در بلوار درختی

بهترین گفتاردرمانی بلوار دادمان

بهترین گفتاردرمانی شهرک غرب

گفتاردرمانی شهید عراقی

گفتاردرمانی بلوار فرحزادی

گفتاردرمانی در جنت آباد

کاردرمانی سردار جنگل

کاردرمانی امام حسین

مرکز گفتاردرمانی شهدا

مرکز گفتاردرمانی بلوار عدل

مرکز گفتاردرمانی ساقدوش

مرکز کاردرمانی بنی هاشم

بهترین گفتاردرمانی قلهک

بهترین گفتاردرمانی مجیدیه

مراکز کاردرمانی هروی

مراکز کاردرمانی شریعتی

گفتاردرمانی خوب در کامرانیه

مرکز توانبخشی شاهین

گفتاردرمانی در ایران زمین

گفتاردرمانی در قبا

گفتاردرمانی در افسریه

گفتاردرمانی در دولت

کاردرمانی در شهر ری

کاردرمانی در جمهوری

گفتاردرمانی در نواب

مرکز گفتاردرمانی بلوار تعاون

کلینیک کاردرمانی جردن

کاردرمانی در سبلان

مرکز گفتاردرمانی اکباتان

مرکز گفتاردرمانی شیخ بهایی

مرکز گفتاردرمانی خوش

کلینیک گفتاردرمانی حر

مرکز گفتاردرمانی اشرفی اصفهانی

کاردرمانی در جیحون

کاردرمانی در آرژانتین

گفتاردرمانی در خانی آباد نو

گفتاردرمانی در شادمان

گفتاردرمانی در بهبودی

گفتاردرمانی در منیریه

گفتاردرمانی در کارگر

گفتاردرمانی در وحیدیه

گفتاردرمانی در شمشیری

گفتاردرمانی در گمرک

گفتاردرمانی در پاستور

کاردرمانی در توحید

کاردرمانی در تیموری

کاردرمانی در فرجام

گفتاردرمانی در شادمهر

گفتاردرمانی در فلسطین

گفتاردرمانی در پرواز

کاردرمانی و گفتاردرمانی ستاری

کاردرمانی و گفتاردرمانی ملاصدرا

کاردرمانی و گفتاردرمانی ایوانک

کاردرمانی و گفتاردرمانی دلاوران

کاردرمانی و گفتاردرمانی پیامبر

کاردرمانی و گفتاردرمانی فاطمی

کاردرمانی و گفتاردرمانی بلوار ابوذر

کاردرمانی و گفتاردرمانی نیروی هوایی

کاردرمانی و گفتاردرمانی مبارک آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهارده − 13 =

keyboard_arrow_up
× پشتیبانی 24 ساعته