گفتاردرمانگران خوب تیم ما از اینکه دیگران را قادر می ‌سازند تا مهارت‌های گفتاری و ارتباطی خود را بهبود بخشند، بسیار خوشحال می‌شوند. در مرکز تخصصی گفتاردرمانی تهران با دو شعبه در پاسداران و سعادت آباد، تعداد زیادی از متخصصان را آموزش داده، راهنمایی کرده‌ و رشد داده‌ایم تا تأثیری پایداری بر زندگی مراجعین خود بگذارند. در این مطلب به بررسی ویژگی های گفتاردرمانگران خوب در تهران می پردازیم.

ویژگی های گفتاردرمانگر خوب در تهران

۱. مردم را دوست دارند.

گفتاردرمانگران بیشتر روزهای خود را مستقیماً با مراجعین و همکاران خود کار می کنند. آنها برای افراد ارزش قائل هستند، ویژگی‌های خاص آن‌ها را می‌بینند و به دنبال ایجاد رابطه ای خوب با مراجعین و همکاران خود هستند تا روند درمان را سرعت ببخشند. این سرمایه گذاری در روابط اغلب در جنبه های دیگر زندگی آنها دیده می شود. گفتاردرمانگران طبیعتی مهربان دارند و اغلب به خانواده و دوستان خود نزدیک هستند. آنها می دانند که ارتباط خوب بخش مهمی از روابط است. این اغلب یکی از دلایلی است که آنها آسیب شناسی گفتار و زبان را به عنوان شغل انتخاب می کنند.

 

۲. صبور هستند.

گفتار درمانگران در کنار افرادی کار می کنند که به سختی می توانند خود را به راحتی بیان کنند. آنها می دانند که مراجعین چقدر برای برقراری ارتباط تلاش می کند و با صبر و شکیبایی پاسخ می دهند. درمان گفتاردرمانی می تواند سفری طولانی برای برخی از مراجعان باشد، اما گفتاردرمانگران خوب نقاط عطف در این راه را جشن می گیرند. وقتی مراجع پس از کار طولانی و سخت بر یک صدا یا مهارت جدید مسلط می شود، بسیار خوشحال می شوند.

 

۳. آنها خلاق هستند.

هیچ کتابچه راهنمای واحدی برای گفتار درمانی وجود ندارد که به هر بیماری به یک شکل کمک کند. هر بیمار شخصیت منحصر به فرد، موقعیت خانوادگی و نیازهای درمانی خود را دارد. تکنیکی که برای یک مراجع به خوبی کار می کند ممکن است برای مراجع دیگر اصلاً کارساز نباشد.

گفتاردرمانگران خوب در تهران سازگار و خلاق هستند. آنها می توانند درمان های مبتنی بر شواهد را متناسب با یک مراجع خاص تنظیم کنند. گفتاردرمانگران خوب در زمان کار با کودکان از بازی ها و فعالیت های جذاب و سرگرم کننده استفاده می کنند تا کودک را به درمان علاقمند کنند. گفتاردرمانگران خوب تهران در تبدیل تمرینات درمانی به فعالیت های سرگرم کننده ای که بچه ها از انجام آنها لذت می برند عالی هستند.

 

۴. آنها سازماندهی شده اند.

با سطح بالایی از نیاز در جامعه، گفتاردرمانگران معمولاً با حجم بالایی از پرونده مواجه هستند. آنها نمی توانند برای یک جلسه درمانی ناآماده ظاهر شوند. آنها باید فعالیت های آن جلسه را به عنوان بخشی از یک برنامه درمانی گسترده تر برای آن مراجع برنامه ریزی کنند.

 

۵. آنها آموزش مادام العمر دارند.

گفتاردرمانگران خوب تهران، یادگیرندگان مادام العمری هستند که مشتاق هستند مهارت های خود را تقویت کنند یا رویکردهای جدیدی برای درمان کشف کنند. آنها هر جا که می توانند – از همتایان، مربیان، دوره های آموزشی، کنفرانس ها یا دوره ها، یادگیری را جذب می کنند. سپس آن‌ها را به‌عمل می‌آورند، تکنیک‌های جدید را پیاده‌سازی می‌کنند، نتایج را ارزیابی می‌کنند و در حین پیش‌روی، تنظیمات دقیق را انجام می‌دهند.

گفتاردرمانگر خوب در تهران

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

مراکز تخصصی گفتاردرمانی زیر نظر دکتر احسان حسینی سیانکی دارای کلینیک هایی در پاسداران و سعادت آباد می باشد که توسط تیمی از افراد باتجربه، متعهد و دلسوز کار می کنند و می خواهند به افرادی که مشکل گفتاری و زبانی دارند کمک کنند تا هویت خود را بشناسند، صدای خود را داشته باشند و به دنیا نشان دهند که چگونه هستند. هنگامی که به مراکز ما مراجعه می کنید، از مزایای زیر بهره مند می شوید:

-کار تیمی و گروهی

-مشارکت چندین متخصص در درمان

-درمان براساس متدهای روز دنیا

-معرفی منابع آموزشی به مراجعین

-ساعت های انعطاف پذیر

-نظارت هفتگی بر روند درمان

-بسته درمان حرفه ای

شما می توانید از طریق شماره های درج شده روی سایت برای رزرو وقت ارزیابی و مشاوره از گفتاردرمانگران خوب با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

یازده + دوازده =

keyboard_arrow_up
× پشتیبانی 24 ساعته